GPW
GPW
Cena Akcji Private Equity Managers (PEM)  |  23,10 PLN  |  -1,00 PLN  |  -4,15%

Szczegółowe informacje na temat naszej działalności dostępne w serwisie Grupy MCI   →

MCI.CreditVentures 2.0 FIZ

Allegro

allegro
Rok inwestycji: 2017
Branża: e-commerce, marketplace
Kraj: Polska

Internetowa platforma handlowa umożliwiająca przeprowadzanie transakcji. Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów posiadanych przez użytkowników. Dzięki szerokiemu dostępowi do Internetu serwis na początku działalności stał się popularny wśród kolekcjonerów, a z czasem również zawodowych handlarzy. Oprócz aukcji możliwe jest również wystawienie na sprzedaż przedmiotu za ustaloną z góry cenę.

Eurohold

Eurohold
Rok inwestycji: 2017
Branża: finanse
Kraj: Bułgaria

Wiodąca bułgarska spółka działająca na obszarze całych Bałkanów koncentrująca się na niebankowych usługach finansowych oraz zarządzaniu aktywami, leasingu oraz sprzedaży nowych samochodów i powszechnego ubezpieczenia. Udana integracja tych podziałów tworzy trwałe i rentowne długoterminowe kanały sprzedaży, a także wysoki poziom synergii finansowych i operacyjnych.

Genomed

Genomed
Rok inwestycji: 2008
Branża: biotech
Kraj: Polska

DIAGNOSTYKA MEDYCZNA, ANALIZA I SYNTEZA DNA

Spółka zajmuje się odczytywaniem i przetwarzaniem informacji zawartej w DNA, w tym diagnostyką genetyczną oraz usługami w zakresie sekwencjonowania, analizy i syntezy DNA. Działalność Genomedu opiera się na komercjalizacji najnowszych technologii sekwencjonowania DNA na potrzeby klientów indywidualnych, instytucji naukowych, szpitali, klinik, firm biotechnologicznych oraz sieci laboratoriów diagnostycznych. Celem strategicznym Spółki jest uzyskanie pozycji lidera rynkowego w zakresie medycyny spersonalizowanej umożliwiającej kompleksowa obsługę w zakresie sekwencjonowania genomowego, diagnostyki i leczenia chorób o podłożu genetycznym.

Inwestycje zakończone
Spearhead

Spearhead

Spearhead

Spearhead UK Holdings, Ltd jest jednym z największych producentów rolnych w UE operujący na około 85.000 ha wysokiej jakości gruntach rolnych.

Firma działa na terenie Wielkiej Brytanii, Polski, Rumunii, Czech oraz Słowacji.

4med[1]

4med

4med[1]

Prywatne centra medyczne

Spółka świadcząca sługi medyczne w segmencie midlow na terenie Polski.

care[1]

Continuum Care

care[1]

Usługi opieki nad osobami starszymi

Continuum Care to spółka zajmująca się profesjonalnymi i kompleksowymi usługami dla osób starszych i niepełnosprawnych.

domzdrowia[1]

DomZdrowia.pl

domzdrowia[1]

Apteka internetowa oferująca leki bez recepty, suplementy diety, kosmetyki, perfumy oraz sprzęt i akcesoria medyczne i beauty care.

medcasco[1]

Medcasco

medcasco[1]

Nowatorskie ubezpieczenia medyczne

Spółka oferująca nowatorskie ubezpieczenia zdrowotne, będące połączeniem usługi ubezpieczeniowej i bankowej, na zasadzie pre-paid.