GPW
GPW
Cena Akcji Private Equity Managers (PEM)  |  23,10 PLN  |  -1,00 PLN  |  -4,15%

Szczegółowe informacje na temat naszej działalności dostępne w serwisie Grupy MCI   →

Helix Ventures Partners FIZ

AVP

avp
Rok inwestycji: 2010
Branża: lotnicza
Kraj: Polska

JEDYNY W POLSCE PROGRAM WSPÓŁWŁASNOŚCI SAMOLOTÓW

Spółka oferująca pierwszy i jedyny w Polsce program współwłasności samolotów o nazwie Sky Share skierowany głównie do klientów biznesowych (jest to regionalny copy-cat NetJeta dopasowany do specyfiki rynku polskiego i CEE).

Inwestycje zakończone
szybkafaktura_strona

moje-biuro.pl SA

szybkafaktura_strona

WIODĄCY DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA I NARZĘDZI DO PROWADZENIA FIRMY, W TYM KSIĘGOWOŚCI ONLINE

moje-biuro.pl S.A. za pośrednictwem serwisów internetowych www.szybkafaktura.pl oraz www.abcksiegowosconline.pl wspomaga samodzielne prowadzenie finansów firmy. Model biznesowy spółki polega na udostępnianiu nowoczesnej i przyjaznej platformy do prowadzenia księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw przez Internet. Dzięki rozwiązaniom moje-biuro.pl S.A. klient zyskuje dostęp do platformy umożliwiającej sprawną i wygodną komunikację z wybranym biurem rachunkowym. W praktyce biuro rachunkowe oraz jego klient pracują na jednym systemie, pomimo różnej lokalizacji, bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów. Zarówno biuro rachunkowe, jak i jego klienci, uzyskują dostęp do zaksięgowanych dokumentów z dowolnego komputera posiadającego dostęp do Internetu. Jeden z kluczowych filarów rozwoju spółki to współpraca z biurami rachunkowymi w całej Polsce oraz z ogólnopolskimi partnerami strategicznymi, których oferta skierowana jest do sektora MŚP.

ebroker21-140x44 (1) copy

eBroker.pl

ebroker21-140x44 (1) copy

PORÓWNYWARKA PRODUKTÓW FINANSOWYCH

eBroker.pl to porównywarka produktów ponad 40 instytucji finansowych. Zespół doradców eBroker.pl codziennie analizuje dostępne na rynku oferty usług finansowych i na bieżąco wprowadza dane do baz danych, które umożliwiają porównanie ok. 900 parametrów. Duży nacisk kładziony jest na rzetelność, obiektywność i wiarygodność prezentowanych informacji. Dzięki temu użytkownik może wybrać ofertę, która jest dla niego najkorzystniejsza. Użytkownicy eBroker.pl oszczędzają czas i pieniądze, porównując w jednej chwili tysiące produktów. Potwierdzeniem poprawności przyjętej metodologii i wiarygodności informacji jest rosnąca liczba zadowolonych klientów. Dodatkowo, niezależny audyt wykazał zgodności z dedykowanymi kalkulatorami bankowymi. Z porównywarek eBroker korzystają m.in.: wp.pl, onet.pl, gazeta.pl i wiele innych portali, a także banki i instytucje finansowe, które dostrzegają potencjał w gronie świadomych klientów korzystających z Internetu. W ostatnim czasie zakres świadczonych usług przez portal został rozszerzony o porady i odpowiedzi ekspertów z zakresu finansów osobistych.